Německo -- Pomocný ELEKTRIKÁŘ (m/ž)

Hledáme pro nadnárodní koncern v Chemnitz pomocné elektrikáře (m/ž).

Náplň práce:

    • Jednoduché montážní práce
    • Elektromontážní zapojovací práce
    • Práce podle výkresů

Co od Vás očekáváme:

    • Vyučení v oboru není nutné, zkušenost jako elektrikář/ montér/ instalatér ano
    • Ochotu pracovat ve směnném provozu
    • Min. zákaldní znalost německého jazyka

Co nabízíme:

    • Smlouvu na dobu neurčitou
    • Smlouvu u německého zaměstnavatele
    • Plný úvazek
    • Plat podle tarifu iGZ od 9,37 €/h.
    • Tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců až do 14,81 €/ h.
    • Prémie 2x ročně
    • Hrazené pracovní oblečení
    • Osobní podpora v rodném jazyce (při přihlášení, s pojišťovnou, s hledáním ubytování, …)

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Telefon +49 371 233 744 52

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018