ZÁMEČNÍK (m/ž/d) Německo

Hledáme pracovníky na pozici zámečníka, kteří se domluví alespoň základní němčinou.

Náplň práce:

    • Oprava, montáž a demontáž strojních zařízení
    • Práce podle technické dokumentace

Požadavky na uchazeče:

    • Vzdělání v oboru strojní mechanik/ zámečník
    • Min. základní znalost německého jazyka
    • Praxe v oboru
    • ŘP sk. B výhodou
    • Spolehlivost, týmovost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

    • Smlouvu na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
    • Plný pracovní úvazek
    • Nástupní plat od 11,99 €/h. - vyšší platové podmínky dle kvalifikace a zkušeností (bude dohodnuto při pracovním pohovoru)
    • Pomůžeme Vám sehnat ubytování a převezmeme veškeré administrativní záležitosti
    • Možnost převzetí do kmene

Nabídka je časově neomezená. Pokud máte jiné technické zaměření, můžete nám zaslat také iniciativní životopis.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na +49 371 233 744 52 nebo zašlete životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

19.2.2019