Německo MECHANIK PRO OBRÁBĚCÍ STROJE (m/ž)

Hledáme pro klienta v Mnichově mechaniky obráběcích strojů s praxí a min. základní znalostí německého jazyka.

Náplň práce:

    • Zodpovědnost za obsluhu různých obráběcích strojů na kovy jako jsou laserové řezací stroje, CNC-ohraňovací lisy a CNC-obráběcí centra
    • Samostatná práce na výrobních zařízeních a strojích, jejich nastavení a seřízení
    • Provádění konečné kontroly vyrobených dílů
    • Provádění kontroly kvality

Váš profil:

    • Ukončené vzdělání jako mechanik pro obráběcí stroje nebo podobné vzdělání
    • První profesní zkušenosti v oblasti soustružení a frézování
    • Vysoká angažovanost pro práci v týmu, ale i schopnost samostatné práce
    • Solidní znalosti práce s počítačem
    • Schopnost domluvit se v německém jazyce (min. A2)

Nabízíme:

    • Smlouva na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
    • Dobré finanční ohodnocení
    • Tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců
    • Oborové příplatky
    • Vyplácení prémií 2x ročně
    • Osobní podpora v rodném jazyce (při přihlášení, s pojišťovnou, s hledáním ubytování, …)
    • Žádné poplatky za zprostředkování práce

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Telefon +49 371 233 744 52

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018