Německo MECHANIK NÁSTROJÁŘ (m/ž) se znalostí NJ

Hledáme pro klienta ve Schwarzenberg (25 km od Božího Daru, 50 km od Karlových Varů) MECHANIKY - NÁSTROJÁŘE (m/ž) se znalostí němčiny.

Náplň práce:

    • výroba nástrojů pro renomované automobilky
    • výroba lisovacích nástrojů na vnější karosérie

Požadujeme:

    • vzdělání jako strojní mechanik - nástrojář apod.
    • alespoň základní znalost německého jazyka
    • přesnost a spolehlivost

Nabízíme:

    • smlouvu na dobu neurčitou
    • u německého zaměstnavatele
    • plat od 14 €/ h. brutto
    • možnost denodenního dojíždění z ČR
    • možnost profesního růstu
    • mluvíme Vaším jazykem a pomůžeme při řešení všech administrativních úkonů

Životopis můžete zaslat v českém, německém nebo anglickém jazyce.

Pro podrobné informace volejte: +49 371 / 233 744 52