NĚMECKO, LIPSKO --- PRÁCE VE SKLADU (m/ž) částečný úvazek

Hledáme spolehlivé skladníky (m/ž) do logistického centra v Lipsku na částečný úvazek. Podmínkou je zajištené ubytování v Lipsku nebo okolí. Znalost NJ nevyžadujeme.

Náplň práce:

    • vykládka a nakládka balíků (až 30 kg)/ zásilek a kladení na pás

Co od Vás očekáváme:

    • spolehlivost a fyzickou zdatnost
    • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
    • ochota pracovat na částečný úvazek (20 h/ týdně. garance ve smlouvě, v praxi 25 h./ týdně)
    • jedna směna ca. 5-7 hodin
    • platný ŘP a vlastní auto výhodou (pro snažší dopravu do práce)
    • zajištěné bydlení v Lipsku nebo okolí
    • flexibilitu

Co Vám nabízíme:

    • německou smlouvu na dobu neurčitou
    • plat 9,30€/ hod. brutto
    • příplatky za noční směny 25 procent (11,62 €/ hod.)
    • možnost převzetí klientskou firmou
    • plán směn vždy týden dopředu
    • mluvíme Vaším jazykem
    • pomůžeme v začátku s vyřizováním dokumentů

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na +49 371 233 744 52 nebo zašlete životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce.