PRÁCE VE SKLADU (m/ž/d) NĚMECKO *bez Nj *bez ubytování

Hledáme pro logistické centrum v Lipsku (blízko letiště) manipulanty do skladu.

Nabídka je bez ubytování (hledáme přednostně někoho, kdo již v Lipsku bydlí nebo má možnost si zde sehnat ubytování).

Pouze na částečný úvazek.

Náplň práce:

          • Nakládka a vykládka z kamionu
          • Kladení balíků (max. 30 kg) na pás
          • 3-směnný provoz
          • Práce vhodná pro muže i ženy

Požadujeme:

          • Spolehlivost, dochvilnost a flexibilita
          • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu
          • Práce vyžaduje fyzickou zdatnost
          • Znalost němčiny není nutná, ale vítaná

Nabízíme:

          • Smlouvu na dobu neurčitou s německým zaměstnavatelem
          • Pracovní doba ca. 25 h./ týden (ve smlouvě garance 20 hodin)
          • Plat 9,49 € h./ brutto
          • 25 procent příplatky za noční směny
          • Mluvíme Vaším jazykem a pomůžeme při řešení všech administrativních úkonů

Kvůli velké vzdálenosti k českým hranicím není možné denodenně dojíždět. Prosím berte na vědomí, že můžeme zohlednit pouze uchazeče, kteří bydlí nebo jsou schopni si najít ubytování v Lipsku a okolí.

Oslovila Vás nabídka? Neváhejte a zešlete nám životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce.

Pro podrobné informace volejte: +49 371 / 233 744 52

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

1.4.2019