Německo LAKÝRNÍK smaltu (m/ž)

Hledáme pro našeho klienta v Raschau-Markersbach lakýrníky/ naterače, kteří mají ideálně praxi s nanášením smaltu a mají alespoň základy němčiny.

Co Vás čeká:

      • práce na provoze povrchové úpravy (obsluha smaltovací linky)
      • smaltování plechů a litiny

Co od Vás očekáváme:

      • zkušenost s technologií stříkání smaltu (se stříkací pistolí roznášející smalt)
      • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
      • spolehlivost, preciznost
      • min. základní znalost německého jazyka

Co nabízíme:

      • smlouvu na dobu neurčitou s německým zaměstnavatelem
      • příjemné pracovní klima ve středně velkém podniku
      • mzda od 11,50 Euro/ hod.
      • vzdálenost pracoviště umožnující denodenní dojíždění do Německa (20 km od hranic)

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Telefon +49 371 233 744 52

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018