ELEKTRONIK / ZKUŠEBNÍ TECHNIK (m/ž/d) Německo

Hledáme elektroniky (m/ž/d) se zaměřením na průmyslovou automatizaci do nadnárodního koncernu v Chemnitz.

Podmínkou je pokročilá znalost německého jazyka.

Náplň práce:

      • Uvádění strojů a technologických celků do provozu
      • Optimalizace výrobních procesů
      • Provádění specializovaných měření elektrických parametrů dle platných mezinárodních norem a předpisů
      • Zpracovávání a vyhodnocení naměřených dat

Požadujeme:

      • SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektro
      • Základní znalost s programy Word, Excel, Outlook a SAP
      • Praxe v oboru výhodou
      • Ochota pracovat na směny
      • Min. základní znalost německého jazyka
      • Samostatnost, pečlivost, systematický přístup

Co nabízíme:

      • Plný pracovní úvazek u německého zaměstnavatele na dobu neurčitou
      • Možnost profesního a odborného růstu
      • Nástupní mzda 11,99 € brutto/ hod. (vyšší plat předmětem dohody dle kvalifiace a praxe)
      • Prémie 2x ročně
      • Kvalitní zaškolení
      • Čisté pracovní prostředí
      • Pomoc při hledání ubytování v Chemnitz
      • Mluvíme Vaším jazykem a jsme Vám k dispozici při řešení problémů a vyřizování všech potřebných dokumentů

Nabídka je časově neomezená.

Těšíme se na Vaše životopisy v českém, německém nebo anglickém jazyce! Pokud máte vzdělání a praxi v technickém oboru, můžete nám zaslat i iniciační životopis.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

19.2.2019