Německo ELEKTRONIK / MECHATRONIK údržby (m/ž)

Hledáme pro klienta elektroniky/ mechatroniky údržby, kteří se domluví německy.

Místo výkonu práce: Nürnberg/ Obertshausen/ Mnichov/ Chemnitz

Pracovní náplň:

      • Údržba a opravy zařízení a strojů (svařovacích robotů, mechanických a hydraulických lisů)
      • Odstraňování závad na výrobních zařízeních a strojích
      • Vedení dokumentace k provedeným údržbovým pracem

Požadavky na uchazeče:

      • SŠ či SOU vzdělání v oboru
      • Základní znalosti řízení PLC (STEP 7, Siemens) a robotiky
      • Znalosti fungování hydrauliky a pneumatiky
      • Orientace v technické dokumentaci
      • Orientace v programové dokumentaci
      • Znalost práce na PC (Microsoft Office)
      • Proaktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

      • Plný pracovní úvazek u německého zaměstnavatele
      • Smlouva na dobu neurčitou
      • Možnost profesního a odborného růstu
      • Dobré finanční ohodnocení
      • Tarifní nárůst mzdy po dobu 16 měsíců
      • Vyplácení prémií 2x ročně
      • Osobní podpora v rodném jazyce (při přihlášení, s pojišťovnou, s hledáním ubytování, …)

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Telefon +49 371 233 744 52

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018