Německo ELEKTROMONTÉR (m/ž)

Hledáme pro našeho klienta v Chemnitz elektromontéry/ elektromechniky, kteří mají zkušenost s montáží elektrických rozvaděčů.

Náplň práce:

      • Montáž, instalace a zapojení skříňových rozvaděčů

Požadujeme:

      • Min. základní znalost NJ
      • Praxi v oboru
      • Vzdělání v oboru elektro podmínkou

Nabízíme:

      • Příjemné pracovní klima v prosperující firmě
      • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
      • Nástupní mzda 10,95 € brutto/hod
      • Tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců (plat od 8. měsíce 15,34 €)
      • Pomůžeme sehnat bydlení a převezmeme veškerou administrativní činnost

Nabídka je časově neomezená.

Podobnou pozici nabízíme také v Drážďanech, Mnichově, Norimberku. Pokud máte vzdělání a praxi v technickém oboru, můžete nám zaslat iniciační životopis.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

Více na http://www.eisen-personalservice.de

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

11.6.2018