NĚMECKO -- ELEKTROMONTÉR (m/ž)

Hledáme pro našeho klienta v Chemnitz elektromontéry, kteří mají praxi s pokládáním optických kabelů a domluví se německy.

Co Vás čeká:

    • Výstavba optických tras
    • Provádění servisních oprav u zákazníků
    • Oprava a údržba kabelových sítí
    • Instalace a servis HFC sítí stejně tak analogového/ digitálního zařízení
    • Evidence naměřených hodnot
    • Vedení dokumenatce
    • Držení servisní pohotovosti

Co od Vás očekáváme:

    • Vzdělání v oboru elektroniky nebo radiokomunikace
    • Praxe v oboru
    • Znalost HF techniky, Docsis, PC a televizní techniky
    • Platný ŘP skupiny B
    • Ochota cestovat
    • Komunikativní znalost němčiny

Co nabízíme:

    • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    • Plný pracovní úvazek
    • Dobré finanční ohodnocení a bonusy
    • Hrazené ubytování
    • Možnost práce na zajímavých zakázkách
    • Možnost profesního růstu
    • Vánoční prémie a prémie na dovolenou

Lokalita: Výjezdy z Chemnitz. Servis po celém Německu.

Životopis zasílejte v českém nebo německém jazyce. Nabízíme i jiné pozice v oboru elektro. Pokud nemáte zájem o práci, která požaduje cestování, můžete se na nás taktéž obrátit.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018