Německo -- ELEKTRIKÁŘ ELEKTROINSTALACE (m/ž)

Hledáme pro našeho klienta v Chemnitz elektrikáře/ elektroinstalatéry s komunikativní znalostí Nj, kteří jsou ochotní cestovat.

Náplň práce:

    • elektroinstalace, servis, revize pro byty, rodinné domy, nebytové jednotky
    • pokládání optických kabelů

Požadavky:

    • vyučení v oboru elektro
    • praxe v oboru
    • aktivní znalost Nj
    • řidičský průkaz sk. B
    • vlastní vůz (pro cestu do Chemnitz)
    • spolehlivost, orientace na zákazníka

Nabízíme:

    • mzda od 10,95 €/ hod. brutto
    • navíc diety
    • ubytování je hrazeno a zajištěno
    • plný úvazek u německého zaměstnavatele

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018