Německo, Chemnitz - MONTÉR SKŘÍŇOVÝCH ROZVADĚČŮ (m/ž)

Hledáme pro elektronický koncern v Chemnitz elektrikáře na montování skříňových rozvaděčů.

Podmínka: alespoň základní znalost německého jazyka.

Náplň práce:

    • montáž a zapojení skříňových rozvaděčů
    • práce podle technické dokumentace (v němčině!)
    • zkouška základních funkcí a uvedení do provozu

Požadujeme:

    • SŠ/ SOU vzdělání v oboru elektro
    • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
    • minimálně základní znalost Nj

Nabízíme:

    • plný pracovní úvazek
    • smlouva na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
    • možnost profesního a odborného růstu
    • mzda podle tarifní smlouvy iGZ/DGB od 10,95 € hod./brutto + tarifní nárůst mzdy až 14,70 €
    • bonusy a zaměstnanecké výhody
    • pomáháme při hledání ubytování v Chemnitz
    • mluvíme Vaším jazykem

Životopis můžete zasílat v německém nebo českém jazyce.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018