Německo, Chemnitz - ELEKTROTECHNIK (m/ž) automatizace programování

Hledáme zkušební elektrotechniky do nadnárodní elektronické firmy v Chemnitz.

Náplň práce:

    • měření, zkoušení elektrických zařízení, skříňových rozvaděčů a desek s plošnými spoji
    • práce podle technické dokumentace
    • zkouška základních funkcí a uvedení do provozu
    • testování strojů a řešení chyb

Požadujeme:

    • středo-/ vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
    • základní znalost s programy Word, Excel, Outlook a SAP
    • zkušenost s PLC proramováním Simatic S7 výhodou
    • ochota pracovat na směny
    • znalost německého jazyka na úrovni, která umožnuje dorozumění na pracovišti
    • samostatnost, pečlivost, systematický přístup

Co nabízíme:

    • plný pracovní úvazek u německého zaměstnavatele
    • možnost profesního růstu
    • mzda podle tarifní smlouvy iGZ/DGB od 11,58 €/ hod brutto dle kvalifikace a praxe
    • tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců (plat až 15,30 €)
    • vánoční prémie a prémie na dovolenou
    • kvalitní zaškolení
    • pomůžeme při hledání ubytování
    • převezmeme veškerou administrativní činnost, pomůžeme s vyřizováním dokumentů na úřadech

Lokalita: Chemnitz

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

Více na http://www.eisen-personalservice.de

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

22.5.2018