NĚMECKO - BAGRISTA/ STROJNÍK (m/ž) nástup ihned! blízko u ČR hranic !

Hledáme na stavbu v Mulda (Sasko, u hranic s ČR) řidiče bagru, kteří se domluví německy.

Nástup ihned!

Co Vás čeká:

        • obsluha zemních a příbuzných strojů na stavbě v Mulda (u Freibergu, 20 km od českých hranic)

Co očekáváme:

        • strojnický průkaz na bagr
        • řidičský průkaz sk. B (C výhodou)
        • zkušenosti v oboru
        • komunikativní znalost NJ
        • pečlivost, aby se na vaši práci dalo spolehnout
        • samostatnost, kdy nečekáte, až vám někdo řekne, jak co máte dělat

Co nabízíme:

        • německou smlouvu na dobu neurčitou
        • mzda 12 € brutto
        • diety 24 € na den
        • ubytování zajišťuje klientská firma, bude proplaceno
        • zázemí prosperující firmy

Životopis můžete zasílat jak v německém, tak v českém jazyce.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018