NĚMECKO - STROJNÍK / DĚLNÍK PRO POZEMNÍ STAVBY (m/ž/d) nástup ihned!

Hledáme na stavbu v Mulda (Sasko, u hranic s ČR) DĚLNÍKY pro výstavbu optických sítí.

Nástup ihned!

Co Vás čeká:

        • obsluha zemních a příbuzných strojů na stavbě v Mulda (u Freibergu, 20 km od českých hranic)

Co očekáváme:

        • zkušenost s prací na stavbě
        • schopnost domluvit se základní němčinou
        • strojnický průkaz na bagr řidičský průkaz sk. C výhodou
        • řidičský průkaz sk. B podmínkou
        • pečlivost, aby se na vaši práci dalo spolehnout
        • samostatnost, kdy nečekáte, až vám někdo řekne, jak co máte dělat

Co nabízíme:

        • německou smlouvu na dobu neurčitou
        • mzda 12 € brutto
        • diety 24 € na den
        • ubytování zajišťuje klientská firma, bude proplaceno
        • zázemí prosperující firmy
        • možnost převzetí klientem do kmene
        • osobní podpora v mateřském jazyce

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Nabízíme i jiné pozice např. v oboru elektro a strojírenství. Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 233 744 52

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018