Nabídka již není aktuální.

O pozici

Hledáme k sobě naši osobní asistentku (či asistenta: celý popis bude v ženském rodě, ovšem mužského také rádi uvítáme!), která se postará o rozmanité pracovní úkoly spojené se všemi našimi projekty a firmami. Budete komunikovat s klienty, dodavateli i s kandidáty na spolupráci. Během svého pracovního vytížení budete telefonovat, mailovat, psát inzeráty a další důležité dokumenty. Především se můžete těšit, že se naučíte spoustu věcí a budete spolupracovat s pracovitými a někdy až moc akčními lidmi. Zaujalo?

P.S. tohle místo je vhodné i pro studující jako stáž a je vhodné i pro mamky na mateřské, které chtějí pracovat a přitom být se svou rodinou.

Co budete dělat?

    • odpovídat na otázky potenciálních klientů na telefonu a e-mailu, aby dostali skvělý servis,
    • připravovat smlouvy o spolupráci k podpisům spolupracovníkům a klientům, hlavně aby bylo vše v pořádku,
    • naučíme vás hledat ty správné kandidáty a jak je oslovit, aby byli nadšení,
    • budete sepisovat inzeráty, které nadchnou,
    • budete občas hlídat některé termíny za nás,
    • zpracujete jednoduché tabulky, občas něco takového potřebujeme,
    • zajistíte a vyřešíte akční věci, jako je například objednání hotelu, zajištění prostor pro školení a podobně.

Co můžete očekávat?

    • Dlouhodobou spolupráci na DPP
    • 1/4 až 1/2 úvazek,
    • pružnou pracovní dobu,
    • práci z domu či jiného officu (ideálně však člověk z okolí Brna díky většině našich aktivit),
    • můžete začít hned,
    • motivující odměnu,
    • vzdělávání,
    • kopec zkušeností a skutečnou praxi do pracovního i osobního života.

Jaká jsou naše očekávání?

    • Fakt chcete pracovat a mít výsledky,
    • baví vás učit se praktické věci, které využijete jak v práci, tak v soukromém životě,
    • jste pečlivý člověk, baví vás dotahování věcí do konce,
    • umíte příjemně vystupovat a psát gramaticky správně maily,
    • chcete skvělý start do své kariéry.

Představíte se nám?

Už se na vás upřímně těšíme. Máme pro vás připravenou spoustu zajímavé práce, poznáte skvělé lidi, najdete nové přátele v prostředí, kde se skutečně pracuje a uvidíte za sebou výsledky. Pošlete nám svůj životopis a k příloze přidejte i pár řádků o sobě, co vás baví, proč se vám pozice líbí a co od spolupráce očekáváte. Těšíme se na vás!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Benefity:

Kultura, Dovolená navíc, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

15.11.2018