Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, hledáme nové členy týmu na pozici nástrojář.

Náplň práce:

-oprava a udržování nástroje v provozuschopném stavu podle požadavků

- vedení provozního deníku nástrojů

- spolupráce při seřizování nástroje na lisu s obsluhou

- práce na 12 ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

- příplatky za nepřetržitý provoz a noční směny

Co požadujeme:

- vyučen v oboru nástrojář

- praxe v oblasti údržby a oprav lisovacích nástrojů

- manuální zručnost, pečlivost

- školení vazače břemen, jeřábníků, VZV, svařovací průkaz - výhodou

Co nabízíme:

    • Mzda až 23 000 Kč měsíčně + čtvrtletní prémie
    • Nadstandardní benefity
    • Jednorázový náborový příspěvek 7500 Kč
    • Praní a servis pracovního oblečení
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na závodní stravování
    • Péče o zaměstnance
    • Výhodnější mobilní tarify

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zasílejte své životopisy na e-mail: kvapilova.michaela@jobleader.cz . V případě dalších dotazů volejte na tel.číslo 773685555

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.10.2017