Nárazová vykládka PNEU s výplatou po směně Strančice u Prahy 100,- /hod

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Do skladu s PNEU ve Strančicích u Prahy hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na nárazové vykládky (možnost pracovat každý den v týdnu nebo pouze dle potřeby).
Náplň práce: ruční vykládka, nakládka - ručně se vykládají a nakládají pouze PNEU k osobním autům.

S velkými PNEU manipulují jiní pracovníci pomocí VZV.

Pracovní doba: 6.00 - 14.00 a 22.00 - 6.00
Od října možnost dvanáctihodinových směn

Zajištěný odvoz z Opatova
Nástup možný ihned
Ubytování v místě

Požadujeme

Fyzickou zdatnost
Spolehlivost
Řidičský průkaz sk B velkou výhodou - možnost firemního auta na dopravu do práce a zpět

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (strančice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

13.10.2017