Nákupčí s angličtinou – HPP, auto i k soukromým účelům

V oblasti chlazení jsme největší velkoobchodní skupinou v Evropě, ale v České republice máme malý tým nadšenců. Naše akreditované produkty prodáváme specialistům zabývajících se chladícími a klimatizačními systémy, které instalují a následně poskytují pravidelný servis koncovým uživatelům. V současnosti hledáme do týmu nového člena/členku na pozici Nákupčí, který/která se plynně domluví anglicky a má praxi na obdobné pozici. :-)

Náplň práce:

  • Nákup a příjem zboží
  • Vyjednávání cen
  • Kontrola a udržování skladových zásob
  • Komunikace napříč firmou, s dodavateli v angličtině na denní bázi
  • Práce v interním podnikovém systému

Požadujeme:

  • Máte praxi na obdobné pozici – ideálně v oblasti chlazení
  • Plynně mluvíte anglicky – budete komunikovat s dodavateli
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení 30.000-50.000 Kč
  • Prémie, bonusy
  • Osobní ohodnocení
  • HPP na dobu neurčitou
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobil
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvky na letní dovolenou a na Vánoce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Každoroční teambuildingy
  • Vzdělávání a možnost dalšího rozvoje
  • Kancelář v Čestlicích
  • Pracovní dobu pondělí–pátek, víkendy a svátky volno
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Čestlice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Nákupčí

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.10.2021