Nákupčí automobilů – Hradec Králové

Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe!

NÁPLŇ PRÁCE

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:
* Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)
* Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)
* Posouzení vizuálního stavu vozidel
* Nacenění možných oprav
* Prezentaci finální cenové nabídky
* Drobné papírování

Pokud chceš vidět, jak to u nás doopravdy chodí, koukni na video!

NABÍZÍME

* Smlouvu na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (práce na směny)
* Možnost kariérního růstu
* Výhodou slevu při nákupu auta
* Firemní školku
* Slevy na sport, kulturu, dovolenou

POŽADUJEME

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti
* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat
* Chuť dotahovat věci do konce

Nejsi si v některém z těchto bodů sám sebou jistý? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Koutníkova 272)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Kultura, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Nákupčí, Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

3.1.2018