Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Máš zkušenosti se zpracováním mezd a chceš dát své kariéře nový drive? Pracovat v kolektivu lidí, kteří se snadno mohou stát tvými přáteli? Ve firmě, která dává svým lidem neustálé možnosti k rozvoji? Třeba právě TY  jsi ta pravá posila pro náš tým. Zjisti o nabídce víc!

Jaká bude náplň práce?

    • hlavní náplní práce bude zadávání mezd do systému
    • budete zpracovávat cestovní příkazy a řešit exekuce týkající se našich zaměstnanců
    • nemine vás zadávání dohod do systému, tisk a archivace zápočtových listů
    • po zaučení dostanete možnost převzít kompletní mzdovou agendu – zadání mezd, uzávěrka, komunikace s úřady
    • budete spolupracovat s divizemi a k práci využijete systémy Nemesis a Vema – ve kterých vás rádi zaučíme

Co od Vás požadujeme?

    • středoškolské vzdělání
    • základní orientaci ve mzdové agendě
    • pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatného myšlení a komunikativnost
    • praxe v oboru výhodou

Co Vám nabízíme?

    • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • staráme se o Vaše zdraví a pohodu, proto Vám nabízíme sick days
    • chceme aby jste si užili i Váš volný čas s kartou benefit Multisport to půjde snadno
    • víme že s plným žaludkem jste spokojeni, nabízíme mnoho druhů jídel v naší jídelně a stravenky
    • také dostanete mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
    • nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu táhneme tu za jeden provaz, vzájemně si poskytujeme podporu
    • dostanete prostor k Vašemu rozvoji
    • stravování v kantýně se širokou možností výběru jídel
    • celofiremní akce
    • nástup možný ihned
    • místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha - Horní Počernice

Váháte, zda je to pro Vás to pravé? Přijďte k nám na kafe a uvidíte sami.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018