Mzdová účetní s přesahem do finančního účetnictví

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ryze česká společnost COMPO PRAHA s.r.o..

Náplň práce:

Do našeho týmu přijmeme novou kolegyni/kolegu. Jsme přátelský kolektiv ryze české společnosti a možná hledáme právě Vás, účetní na smíšenou pozici. Je třeba zastat mzdovou agendu a částečně i finanční účetnictví.

    • vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců
    • komunikace se zaměstnanci a vedením společnosti v mzdové oblasti
    • administrativa spojená se zpracováním mezd a personalistiky
    • zpracování mezd
    • komunikace s příslušnými institucemi a úřady/zpracování výkazů pro ně
    • účetnictví menšího rozsahu pro přidělený úsek společnosti

Požadujeme:

    • SŠ vzdělání
    • základy účetnictví
    • praxe ve mzdách a orientace v mzdové problematice
    • spolupráce s hlavní účetní (zpracování výstupů pro zaúčtování mezd a ve svěřeném úseku finančního účetnictví)
    • znalost účetního programu Pohoda/Pamica výhodou
    • diskrétnost

Nabízíme:

    • pracovní úvazek od 8:00 do 17:00
    • hodinová pauza na oběd
    • stravenky

Místo práce: Na Košince 681, 180 00 Praha 8

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Na Košince 681, 180 00 Praha 8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

26.10.2018