Mzdová účetní, plat až 31.000,- Kč, SICK DAYS

Baví Vás práce s čísly, orientujete se v oblasti zpracování mezd a s tím související legislativou? Hledáme kolegyni, která se stane součástí teamu účetního oddělení a prima kolektivu.

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování mezd
  • Výpočet a evidence nemocenských dávek
  • Další činnosti spojené se mzdovou oblastí – hlášení, přehledy, ELDP
  • Legislativa zaměstnávání cizinců
  • Komunikace se státními institucemi
  • Správa a vedení agendy mimořádných událostí (pracovní úrazy, audity…)
  • Roční zúčtování
  • Daně z přijmu fyzických osob
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe minimálně 3 roky v oblasti mzdového účetnictví
  • Velmi dobrá orientace ve mzdové a pracovněprávní legislativě
  • Výborná znalost MS Office, Excel
  • Znalost účetního programu Pohoda, Pamica
  • Samostatnost
  • Pečlivost, spolehlivost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Mzda odpovídající profesním zkušenostem až 31.000,- Kč – po zkušební době navýšení platu dle počtu zpracovaných přidělených zaměstnanců.
  • Docházkový bonus 1 000,-
  • Dotované stravenky 100,- Kč/den
  • 20 dnů dovolené
  • 3 dny SICK DAYS
  • Služební telefon
  • Práce na HPP v čistém a moderním prostředí
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Nástup dle domluvy

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jihlava (Židovská 4841/3)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

28000 - 31000 Kč/měs.

Datum zadání:

10.1.2021