MZ hutní materiály shání SVÁŘEČE - pouze jedna směna!!

Máte zkušenosti se svářením a rádi by jste tuto činnost dále vykonávali ? Potřebujete jen ranní směnu ? Tak se nám neváhejte ozvat co nejdříve ! Obsazujeme pouze jedno volné místo!

Místo výkonu práce:  Staré Hradiště – u Pardubic
Nástup: IHNED – dle domluvy
Finanční ohodnocení: 25 000 – 35 000,-kč

Směny: Pouze 8mi hodinové: POUZE jedna směna (Po-Pa) + sobota dopoledne

Náplň práce:

    • Čtení výkresové dokumentace
    • Skládání svařenců podle výkresové dokumentace
    • Svařování převážně železa, nereze a plechu
    • Kontrola provedených svárů a dodržování pravidel kvality

Požadujeme:

    • Praxi jako svářeč či zámečník
    • Znalost výkresové dokumentace
    • Technické myšlení
    • Dobrá pracovní morálka
    • samostatnost

Za to ti nabízíme:

    • kompletní zaškolení
    • práci v České firmě
    • pouze ranní směnnost
    • motivující finanční ohodnocení od 25 000,-kč

Pokud tě naše nabídka zaujala, tak neváhej a zavolej na tel. číslo +420 777 859 900 nebo pošli svůj životopis

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Staré Hradiště u Pardubic

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018