Montér - truhlář v Nizozemsku - 2800 - 3170 € v tlustém + zajištěné ubytování + bez poplatků

Nabídka již není aktuální.

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat?
Zajímá tě objevování nových míst a kultur?
Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech?
Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro lídra na trhu dočasného bydlení v Nizozemsku hledáme montéry - truhláře na práci s dřevem.
Společnost staví modulární budovy na dočasně bydlení. Budovy jsou postaveny v továrně, umístěné na pozemku a po použití rozebrány a znovu použity na jiném místě. Společnost je v soukromém vlastnictví a má projekty po celé Evropě i mimo Evropu. Pro jejich výrobní závod v centru Nizozemska (v blízkosti Utrechtu) hledáme zkušené montéry na práci s dřevem.

Pracovní doba:
• pondělí - pátek od 6:00 do 17:00 (včetně přestávek) - 45 hodin týdně
• kromě toho mohou být požadovány přesčasy.

Náplň práce montéra:
• upevňování stěn na modulárních domech za pomoci pneumatického nářadí
• příprava a výroba stěn a střech z dřevěných rámů dle dřevěných forem
• osazování izolačního materiálu a elektrického vedení
• porozumění technickým výkresům a měřením

Další odpovědnosti a očekávání:
• komunikace s vedoucím týmu
• pozitivní přístup k práci a silná pracovní morálka
• pozitivní přístup k politice společností
• spolupráce s ostatními kolegy
• péče o čisté a bezpečné pracovní prostředí
• flexibilní přístup k přesčasům nebo změnám pracovních směn

Zaměstnanecké výhody, benefity:
• práce 45 - 50 hodin týdně (9-10 hodin denně, 5 dní v týdnu)
• měsíční plat při práci 45 hodin týdně: 2800 € v tlustém (cca 2 025 € v čistém)
• měsíční plat při práci 50 hodin týdně: 3170 € v tlustém (cca 2 240 € v čistém)
• uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení
• ubytování je zabezpečené zaměstnavatelem
• zabezpečené zdravotní a úrazové pojištění
• příjemné pracovní a životní prostředí
• možnosti zapojit se do vzdělávacích a rozvojových programů
• profesionální pracovní růst
• náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava a doprava do práce!
• naše agentura nevyžaduje žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání před ani po odchodu do Nizozemí

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
• prokazatelné zkušenosti s tesařskými, stolařskými nebo jinými podobnými pracemi
• ovládání anglického nebo německého jazyka
• řidičský průkaz B výhodou
• licence na vysokozdvižný vozík výhodou
• flexibilní přístup k pracovním činnostem
• ochota pracovat ve večerních a víkendových změnách
• znalost materiálů a nástrojů
• čistý výpis z rejstříku trestů

V případě zájmu nám zašlete životopis v anglickém nebo německém jazyce.

Tešíme se na tebe.

Vice info na www.prostaff.cz

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Holandsko (Husitská 502/36)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, 13. plat, Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Tesař, Truhlář

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

2800 - 3170 EUR/měs.

Datum zadání:

14.10.2020