MONTÉR SKŘÍŇOVÝCH ROZVADĚČŮ (m/ž) Německo

Hledáme pro našeho klienta v Chemnitz elektrikáře/ elektrotechniky (m/ž) na montáž skříňových rozvaděčů se základní znalostí němčiny!

Náplň práce:

      • montování skříňových rozvaděčů

Požadujeme:

      • SŠ/ SOU vzdělání v oboru elektro
      • čtení a práce podle technické dokumentace
      • základní znalost Nj
      • praxe v oboru
      • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
      • řidičský průkaz sk. B a vlastní auto výhodou
      • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a týmovost

Nabízíme:

      • plný pracovní úvazek
      • smlouva na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
      • nástupní plat 10,95 € hod/ brutto
      • tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců // mzda až 14,70 €
      • prémie 2x ročně
      • pomoc při hledání ubytování
      • převzetí veškerých administrativních úkonů

Místo výkonu práce: Chemnitz

Pokud Vás nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám životopis (v českém/ německém nebo anglickém jazyce).

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018