Montér / Operátor automotive - až 25.000 čistého

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné / manuálně zručné Montéry.

Náplň práce:

  • montáže interiéru vozidel, realizace zakázek na míru
  • práce se stolovou pilou, flexou, vrtačkou aj.

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe ( 18. - 25.000 čistého)
  • práci na 1 směnu Po-Pá, možnost přesčasů (přivýdělku)
  • práci na HPP u stabilní společnosti
  • dotované stravování – výběr z menu 1 jídlo / 40 Kč
  • místo výkonu práce: Praha východ – dobrá dostupnost z Prahy, auto výhodou

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici jako montér, truhlář, aj. výhodou
  • znalost materiálů – dřevo, kov, aj.
  • znalost postupů pro montáže v auto průmyslu - výhodou
  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost
V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 608094555 nebo emailu. [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

24.8.2017