MONTÉR ELEKTRICKÝCH ROZVADĚČŮ (m/ž) Německo, Chemnitz

Hledáme šikovné a zkušené montéry elektrických rozvaděčů, kteří mají znalost němčiny, na montáž elek. rozvaděčů v Chemnitz.

Jedná se o práci pro nadnárodní koncern. Možnost převzetí firmou.

Náplň práce:

    •  montáž, instalace a zapojení skříňových rozvaděčů

Požadujeme:

    • SŠ/ SOU vzdělání v oboru elektro
    • znalost Nj, která umožnuje práci podle německé technické dokumentace a základní komunikativní znalost
    • praxe v oboru
    • ochota pracovat v dvousměnném provozu
    • samostatnost, flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme:

    • plný pracovní úvazek
    • smlouva na dobu neurčitou s německým zaměstnavatelem
    • narůstající tarifní mzda od 10,95 € do 14,70 €
    • prémie na dovolenou a vánoční prémie
    • kvalitní zaškolení
    • pomůžeme s hledáním ubytování v Chemnitz
    • převezmeme veškerou administrativní činnost (vyřizování dokumentů na úřadech atd.)

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018