Montážník zajímavé finanční ohodnocení

Nabídka již není aktuální

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici "montážník"

Nabízíme:

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru Závodní stravování nebo příspěvek na stravování Mzda: 90 – 140 Kč/hod Směnnost: 1-3 směny, dle potřeby Lokalita:Praha, Šluknovský výběžek

Náplň práce:

Vykonávání práce související se sestavováním částí strojů na základě technické dokumentace Asistence při provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení Ošetřování a údržba používaných nástrojů a nářadí, údržba pracoviště Práce ve výškách, obsluha plošin Obsluha jeřábu

Požadujeme:

SOU / SŠ strojního zaměření nebo praxe v oboru Orientace ve výkresové dokumentaci nebo praxe s výkresovou dokumentací Zkušenosti ve strojírenských oborech (zámečník, obráběč kovů, montér apod.) výhodou Praxe s montáží ve výrobní společnosti výhodou Technická a fyzická zdatnost Samostatnost a spolehlivost Schopnost práce ve výškách Průkaz jeřábníka vazače výhodou Souhlas s možností výjezdu k provedení montáže v zahraničí

Pracoviště:

Liberecký kraj, Praha, Ústecký kraj

Datum zadání:

21.2.2018