Montážní pracovník/pracovnice

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru?

Pro světového lídra v oblasti technologií hledáme kolygy/ně na fyzicky nenáročnou práci na pozici " Montážní pracovník/pracovnice ".

Náplň práce:

    • montáž drobných komponent
    • měření a testování výsledných výrobků
    • zápis informací o zakázce
    • kontrola kvality výrobku

Požadujeme:

    • spolehlivost
    • pečlivost
    • manuální zručnost
    • práce na směny - nepřetržitý provoz
    • čistý výpis z RT

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 17 400 Kč
    • osobní ohodnocení až 2 262 Kč
    • docházkový bonus 1 000 Kč
    • příplatek za směnnost 2 000 - 3 000 Kč
    • příplatky za práci v noci, svátky a práci ve stíženém prostředí a jiné
    • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
    • dotované závodní stravování (výběr až z 6 jídel) + stravenky
  • dopravu tam i zpět ZDARMA
    • moderní a čisté pracovní prostředí
    • možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce:

    • Brno-Modřice

 V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti NABRIGADU.CZ, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala, tak nám zašlete Váš životopis pomocí kontaktního formuláře. Dáme Vám vědět, jakmile posoudíme, jak se na pozici hodíte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Sick days, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

22.2.2018