!!! Montážní pracovník/ce, mzda 22000 Kč/měs., příplatky, ubytování, stravné

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pracujte pro společnost, která je největším výrobcem výtahů, eskalátorů, pohyblivých chodníků a dalších horizontálních dopravních systémů na světě se stálým a spolehlivým jménem už více než 160 let.

Práce v Břeclavi
Strojírenství

Náplň práce:

    • manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směny – ranní/odpolední 8 hod)
    • fyzická zdatnost, čtení výkresů, montáž součástek a jednotek do výtahů a eskalátorů – jedná se o kovové části a skleněné výplně v zábradlí eskalátorů a bočnic výtahů
    • zodpovědnost, samostatnost

Požadujeme:

    • praxe na montážích – vrtačka, akuvrták, šroubovák atd.
    • fyzická zdatnost
    • manuální zručnost, alespoň základy čtení výkresů

Nabízíme:

    • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • ubytování zdarma
    • místo výkonu práce Břeclav
    • výhodné platové podmínky 17.000 – 22.000 Kč/měs
    • nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

    • telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222, Gerega Martin

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Břeclav

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

27.11.2018