!!! Montážní pracovník/ce, 95 Kč/hod, příplatky, ubytování zdarma

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáte zázemí Česke společnosti s výborním kolektívem a bohatým sociálním programem? Nehledejte, našli ste!

Pracujte pro Českou strojírenskou společnost, která se již od roku 1996 soustředí na vývoj a výrobu individuálních ocelových skladových a přepravních systémů.

Práce v Otrokovicích

Strojírenství

Náplň práce:

    • náplní práce je montáž svařených kovových palet
    • manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu
    • fyzická zdatnost
    • zodpovědnost, samostatnost

Požadujeme:

    • praxe na montážích – vrtačka, akuvrták, šroubovák atd.
    • manuální zručnost

Nabízíme:

    • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • ubytování zdarma
    • místo výkonu práce Otrokovice
    • výhodné platové podmínky 90 – 95 Kč/hod čistá mzda, přesčas 95 Kč/hod
    • nástup možný IHNED
  • odporučte známého, a získejte odměnu 1000 Kč za osobu která odpracuje minimálně měsíc

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
-   Telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222, Své životopisy zasílejte na e-mail:
nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Zlín (Otrokovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

27.6.2018