Montážní pracovník/ce, 95 Kč/hod, příplatky, ubytování zdarma

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Práce v Otrokovicích

Strojírenství

Náplň práce:

  • náplní práce je montáž svařených kovových palet
  • manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu
  • fyzická zdatnost
  • zodpovědnost, samostatnost

Požadujeme:

  • praxe na montážích – vrtačka, akuvrták, šroubovák atd.
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • ubytování zdarma
  • místo výkonu práce Otrokovice
  • výhodné platové podmínky 90 – 95 Kč/hod čistá mzda, přesčas 95 Kč/hod
  • nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
-   Telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222, Své životopisy zasílejte na e-mail: nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Zlín (Otrokovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.5.2018