Montážní dělník strojů a zařízení ( zámečník )

Nabídka již není aktuální

Umíš číst ve výkresové dokumentaci ? Máš praxi ve strojírenské firmě ? Jsi manuálně zruční , samostatný a spolehlivý ? Máš dobré nápady , které se nebojíš uplatnit?
Tak jsi přesně Ten , koho hledáme.

NÁPLŇ PRÁCE :

 - zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění zadaného technologického postupu

 - rozměřovávání a orýsovávání materiálů

 - ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů

 - strojní obrábění součástí soustružením, frézováním, broušením apod.

 - sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním

 - sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení

 - provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení

- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek.

POŽADUJEME :

- znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe ve strojírenské firmě výhodou
- manuální zručnost, samostatnost

NABÍZÍME:

-naše zkušenosti
- férové finanční ohodnocení
- příjemný kolektiv
- pružná pracovní doba

- Nástupní plat 30 000 ,-  - 50 000 ,-  dle zkušeností

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (V Horkách 233 / 8)

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

21.8.2018