Montážní dělník/ce, až 20000 Kč/měs, příplatky, stravné, ubytování zdarma

AMIKOV, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální

Pracujte pro společnost, která vyrábí vysoce výkonné hydrostatické pohony.

Výkon práce Brno

Náplň práce:

    • montážní práce ve výrobě
    • výroba hydraulických motorů, ventilů, čerpadel, elektronických komponentů a vodních elektráren.
    • kompletace dílů
    • 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu.

Požadujeme:

    • požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
    • samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:

    • Výhodné platové podmínky 18.000,–/měsíc + prémie 3.500,–
    • Možnost ubytování ZDARMA. Stravné 45 Kč/směnu
    • Docházkový bonus 1.500,–
    • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • místo výkonu práce Brno
    • nástup možný IHNED
  • odporučte známého a získejte odměnu 1000 Kč za osobu, která odpracuje minimálně měsíc

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

  • telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222
  • životopisy na nabor2@amikov.com

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018