Montážní dělník (ce) - 25.000 Kč - (Hradec Králové)

Nabídka již není aktuální

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Montážní dělník (-ce) / Operátor (ka)

Náplň práce:

- Ruční montáž malých komponentů elektromotorů s využitím poloautomatických strojů. Práce není fyzicky náročná.

- 3 sm a nepřetržitý provoz

- práce vhodná i pro absolventy (praxe není nutná)

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)

Nabízíme:

- nadstandardní mzdové ohodnocení s velkým množstvím benefitů a odměn

- průměrná hrubá mzda ve firmě na dané pozici cca 25.000 Kč

- příplatky nad rámec zákoníku práce

- týden dovolené navíc

- dotované závodní stravování

- dlouhodobý pracovní poměr

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.1.2018