Hledáme vhodné kandidátky na pozici montážní dělnice

Náplň práce:

  • montáž elektrotechnických dílů

Požadujeme:

  • schopnost jemné manuální práce
  • dobrý zrak
  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce v nadnárodní společnosti
  • práce na HPP
  • po zkušební době navýšení mzdy
  • mzda od 17 000 Kč
  • prémie, bonusy
  • závodní stravování, příspěvek na stravné
  • svozový autobus ZDARMA Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Česká Kamenice
V případě zájmu volat, sms: 776 510 650 email: decin@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

14.10.2017