Montáží pracovník železničních tratí do Švýcarska

DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Pro naší mateřskou společnost DEKRA Arbeit hledáme výše uvedenou pozici

Náplň práce,

    • Práce v oblasti výstavby nových železničních tratí
    • Modernizace starších železničních tratí
    • Práce v rámci celého Švýcarska na přidělených projektech

Požadujeme

    • Minimálně vyučen –
    • Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)
    • Předchozí zkušenosti v oblasti výstavby železničních tratí - podmínkou
    • Dobrá fyzická zdatnost / zdravotní stav
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Flexibilita

Nabízíme:

Ubytování ve městě Aarau

Velmi dobré finanční ohodnocení od 4000 CHF/měsíc (1 švýc. Frank = 24,5 Kč)

Hrazená cesta do Švýcarska

v případě zájmu volejte +420 774 448 197 nebo pište na [e-mail byl skryt]

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Türkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávané osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvoláním písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Švýcarsko (Türkova 1001/9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.11.2020