Montáž autorádií - jednoduchá manuální práce s možným ubytováním

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň

Hledáme muže i ženy na jednoduchou manuální práci ve společnosti vyrábějící autorádia. Jedná se o práci na osmihodinové směny (ranní/odpolední/noční) ve velmi čistém, tichém a moderním prostředí.

Pracovat budete zejména s poloautomatickými nebo plně automatickými stroji, se kterými vás dobře seznámíme již ve školícím středisku. Během směny vás čeká větší množství přestávek, které můžete strávit v místní odpočívárně nebo jídelně.

Staňte se součástí jedné z největších světových firem v oboru! Nástup je možný již příští týden.

Požadavky

Pečlivost, spolehlivost, věk nad 18 let a hlavně chuť do práce, vše ostatní vás naučíme.

Nabídka

- stabilní zaměstnání v čistém a tichém prostředí
- možnost dotovaného ubytování (i pro páry) nebo příspěvku na ubytování
- příspěvek na dopravu
- motivační finanční ohodnocení + možnost finančního růstu
- finanční bonusy
- možnost týdenních záloh
- dotované stravování (na každé směně hlavní jídlo za 15 Kč)

Zaujala Vás naše nabídka? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo si rovnou domluvte pohovor v jedné z našich náborových kanceláří, těšíme se na Vás:

Praha:
Tereza Nováková ☎️ +420 773 741 840 [e-mail byl skryt]
Linda Tran ☎️+420 770 166 481 [e-mail byl skryt]

Olomouc:
Daniela Šufnerová ☎️+420 775 884 766 [e-mail byl skryt]

Pardubice:
Zuzana Renčová ☎️+420 773 741 831 [e-mail byl skryt]

Brno:
Petra Vintrochová ☎️+420 773 741 814 [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

25000 - 33000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.9.2019