Máš zkušenosti s vedením lidí a baví tě to?

Právě hledám mistra do výrobní společnosti.

Popis pozice

- vedení výrobního týmu

- zodpovědnost za plnění výrobního plánu

- vedení docházky

- zodpovědnost a dodržování BOZP na pracovišti

- školení nových pracovníků

- práce na 2 směny

Požadujeme

- vzdělání technického směru

- zkušenost s vedením lidí

- ochotu pracovat ve směnném provozu

- schopnost týmové práce

- organizační schopnosti

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018