Mistr na jednu směnu

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Jste technicky zaměřený člověk s přirozenou autoritou a zkušenostmi s řízením většího kolektivu? Domluvíte se německy, příp. anglicky? Baví Vás vymýšlet a optimalizovat pracovní postupy a technická řešení? Hledáme šikovného technika, který chce pracovat na jednu směnu ve významné strojírenské společnosti na Žďársku.

CO BUDETE DĚLAT?

    • Řídit, motivovat a organizovat větší tým pracovníků na oddělení vstřikolisu
    • Ladit a vylepšovat pracovní a technické postupy
    • Podílet se na zavádění nových technologií, výrobků a procesů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Zajímavou práci v zahraniční stabilní firmě na Žďársku
    • Proplacené kurzy němčiny/angličtiny pro rozšíření jazykových znalostí
  • Atraktivní platové ohodnocení dle praxe + spoustu benefitů
  • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na životní pojištění a penzijko
    • Kulturní a sportovní akce

Co říkáte na nabídku práce mistra na jednu směnu na Žďársku? Pokud máte zájem o více info, budu se těšit na Váš životopis.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Žďár nad Sázavou (Žďársko)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Příspěvek na penzijní připojištění, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

16.1.2019