Mistr junior - TOP finanční ohodnocení , šance pro absolventy !

Do moderní, energické, nadnárodní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME:

  • Týden dovolené navíc
  • TOP finanční ohodnocení
  • Roční bonus 6,5% hrubé mzdy
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Sick day
  • Podporu pro další vzdělávání
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění po třech měsících trvání pracovního poměru
  • Dotované stravování
  • Systém benefitů

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení směny a dozor nad dodržováním technologického postupem.
  • Vytváření rozpočtu, na specifikaci strojů,
  • Spolupráce při náboru lidí a náčrtu procesu výroby.
  • Školení operátorů nebo zajištění potřebných materiálů pro výrobu.
  • Úzká spolupráce s kolegy a především s kavalitářem

POŽADUJEME:

  • Předešlá praxe na pozici Mistr nebo vedoucí směny
  • Zkušenosti s procesním řízením
  • Znalost práce s PC, znalost SAP velkou výhodou

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

5.6.2020