Metodik investičních produktů

Hledáme do našeho investičního týmu novou kolegyni nebo kolegu, který se bude specializovat na investiční produkty. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

O co jde?

Ve světě investic je dobré sledovat finanční výsledky společností, výnosnosti investičních fondů, nebo třeba hledat spojitosti na finančních trzích a vědět…

Zároveň je potřeba zjednodušovat procesy pro optimalizaci klientských portfolií a uzavírat smlouvy za účelem zvýšení spokojenosti našich klientů a kvality našich služeb.

Co bude Vaším úkolem?

    • optimalizace nabídky investičních produktů,
    • rozvoj investičních a spořících produktů,
    • práce s různými IT systémy finančního trhu,
    • podílení se na vývoji vzdělávacího systému pro poradenskou síť,
    • rozvoj vztahů s produktovými partnery.

Čím nás můžete oslnit?

    • efektivní komunikací,
    • zkušenostmi s finančními produkty,
    • prací s daty,
    • analytickým myšlením.

CO Vám ChytryHonza.cz nabídne?

    • u nás dostanete dostatek prostoru pro Váš osobní růst a rozvoj,
    • možnost nakopnout svou kariéru inovativním směrem,
    • práci na plný úvazek,
    • fér odměnu za Vaši práci,
    • tým, kde se na všem dohodnete,
    • neformální prostředí,
    • moderní prostory u metra C - Pražského Povstání,
    • flexibilní pracovní dobu,
    • 5 týdnů dovolené,
    • sickdays,
    • možnost občasného home office,
    • MultiSport kartu,
    • do kanceláře můžete i se svým psím kamarádem,
    • neomezenou konzumaci kávy a jiných nápojů,
    • v kancelářích máme také čerstvé Ugo freshe.

Nástup dle dohody.

Můžete dělat v bance, proč ne. A nebo můžete být v Chytrém Honzovi a stát se součástí revoluce ve světe financí.

Zní to dobře ne? Zkuste něco nového! Proč ne teď a proč ne právě Vy.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na hřebenech II 1718)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

16.5.2019