Mechanik - seřizovač

Orkla Foods Česko a Slovensko, a. s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Společnost Orkla Foods Česko a Slovensko spojuje značky Vitana a Hamé. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme nového/novou kolegu/gyni na pozici

MECHANIK - SEŘIZOVAČ

Jaká bude vaše náplň práce?

Budete především připravovat výrobní a balící stroje na výrobu našich produktů a starat se o jejich pravidelnou údržbu (revize, řešení závad).

Jak je to u nás se směnami?
- u nás se potkáte až s třísměnným provozem. Pracovní směna je celkem 8 hodin (7,5 hodiny práce + 0,5 hodiny přestávka, ranní směna 6:00 - 14:00, odpolední směna 14:00 - 22:00, noční směna 22:00 - 6:00 hod.) Výhodou je, že pokud se cokoliv pokazí v době vašeho volna, je na jiné směně vždy někdo, kdo závadu vyřeší.

Co vám za to nabízíme?

- stabilního zaměstnavatele, který na trhu působí již desítky let, a který v posledních letech prošel velkými změnami – na našich lidech nám záleží, a děláme vše proto, abychom vyslyšeli jejich podněty
- rodinné prostředí a dobře naladěný tým
- odpovídající finanční ohodnocení
- flexibilní systém benefitů formou poukázek – sami si určujete, na co chcete poukázky využít
- věrnostní finanční bonusy
- příspěvek na stravování
- týden dovolené navíc
- očkování proti chřipce
- Shell kartu – tankování za zvýhodněnou cenu

A co od vás očekáváme?

- Výuční list – technický obor velkou výhodou
- schopnost zvládnout obsluhu a seřizování na balicích a výrobních zařízeních
- manuální zručnost a ochotu učit se nové věci a technologie
- smysl pro pořádek a zodpovědnost
- vše ostatní vás rádi naučíme (náš tým se podporuje a na pracovišti panuje super atmosféra)

Možnost nástupu:

- ihned (ale na super kandidáta si i rádi počkáme)

A co teď?

Zaujala vás pozice? Pak nám pošlete váš životopis. Popovídáme si o vašich představách, a když si vše sedne - stanete se členy našeho super týmu. :)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Byšice (Mělnická 133)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Kultura, Flexi – poukázky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

20000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

3.8.2020