!!! Mechanik/čka a opravář/ka elektronických přístrojů, 110 Kč/hod, ubytování

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pracujte pro společnost, která vyrábí vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Náplň práce

    • sestavování, opravy, zkoušení, seřizování a oživování elektronických strojů
    • zhotovování funkčních vzorků a prototypů

Požadujeme

    • SOU/SŠ strojního zaměření
    • praxe v oboru vítána
    • orientace ve výkresové dokumentaci
    • schopnost rychle se učit novým věcem
    • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

    • práci v dlouhodobě prosperující firmě
    • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
    • systém odborného vzdělávání
    • profesionální zázemí, přátelský kolektiv a neformální atmosféru
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • MZDA: 16.500+

V případe zájmu mne kontaktujte: Martin Gerega, +420 604 142 829, +421 948 846 222.

Životopisy posílejte na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

20.9.2018