Masérka pro RELAX WELLNESS

Nabídka již není aktuální

Hledáme masérku do nově vznikajícího wellness centra v Praze s možností polovičního nebo plného pracovního úvazku, případně i externí spolupráce.

Náplň práce:

    • Masáže relaxační a podobné masáže pro příjemný odpočinek
    • Preferujeme a nabízíme možnost práce na více pozicích (masérka, recepční, pomoc při úklidu)

Požadujeme:

    • Praxe v oblasti masáží (pošlete zkušenosti s typy masáží, certifikáty, školení, praxi)
    • Spolehlivost, komunikativnost a pečlivost
    • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

#         Práce na pracovní smlouvu

    • Příjemné pracovní prostředí
    • Možnost docházet pouze na pro předem objednané klienty
    • Odpovídající finanční ohodnocení
    • Zaměstnanecké benefity

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 9 (Praha)

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Zařazeno v oborech:

Služby
Zdraví, krása, wellness

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.1.2018