Marketingový ředitel - TOP společnost

velice úspěšná bankovní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingový ředitel.

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání
Prokazatelné zkušenosti s nastavováním strategie a tvorbou brandu
Vyrovnanou osobnost, spolehlivost, samostatnost
Dynamičnost, flexibilitu a vynikající organizační schopnosti
Pokročilé komunikační a vyjednávací dovednosti
Schopnost mentorovat a koučovat, zdravý selský rozum
Aktivní znalost anglického jazyka
Dobrá znalost práce na PC

Náplň práce:
• Příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení marketingové strategie
• Příprava a realizace marketingového plánu v souladu s definovanou strategií.
• Spolupráce na tvorbě obchodní strategie společnosti.
• Sestavování a správa marketingového rozpočtu.
• Tvorba marketingového mixu (produkt, cena, distribuce, propagace).
• Spolupráce na vývoji a implementaci nových produktů.
• Rozvoj a budování značky.
• Řízení aktivit v oblasti marketingové komunikace.
• Řízení spolupráce s grafickými studii, reklamními a PR agenturami.
• Analyzování a příprava zpráv o výsledcích jednotlivých marketingových aktivit.
• Komunikace s médii.
• Příprava, organizace a účast na promo akcích a konferencích.
• Monitoring vývojových trendů, analýza trhu a konkurence.
• Přímá podpora oddělení prodeje a obchodního oddělení.
• Prezentace společnosti navenek – tvorba image společnosti.
• Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace

Nabízíme:
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
Podíl na tvorbě procesů celé společnosti
Profesionální a přátelské pracovní prostředí
Pracoviště v centru Prahy hned u metra
Moderní , nadstandardní kanceláře, příjemné prostředí
Skvělé platové ohodnocení

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 100 tisíc

Datum zadání:

1.5.2018