Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manuální pracovník ve výrobě - pouze 10 míst!

Pro našeho významného klienta hledáme montážní dělníky / dělnice pro nenáročný provoz ve Velké Dobré (u Kladna). Doprava zajištěna firemním autobusem pro obě směny z vybraných lokalit – Kladno, Stochov, Nové Strašecí, Řevničov a okolí. V případě, že ve Vaší lokalitě nejezdí firemní autobus budete mít nárok na příspěvek na dopravu!

Nabízíme:

Dlouhodobou práci na HPP Mzdu až 23.500 Kč / měsíc (dle směn) Práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední) Zaměstnecké výhody – stravenky, 23 dní dovolené, pravidelné navyšování platu, prémie

Požadujeme:

Manuální zručnost Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost Dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

Obsluha výrobních strojů – výrobky pro automobil. průmysl Montážní práce na lince Manipulace s komponenty Kontrola kvality výroby

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.9.2020

Podobné nabídky

Hledaní práce

Seřizovač balících strojů-potravinářská výroba JOB LEADER CZECH s.r.o. | Středočeský kraj

Elektromechanik v jednosměnném provozu , plat až 45.000 , - Kč ! JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha, Středočeský kraj

Do našeho týmu přijmeme mistra stavební výroby - jedinečná příležitost ! JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Operátor výroby až 22.000 Kč + bonusy JOB LEADER CZECH s.r.o. | Středočeský kraj

Asistentka produktového manažera - Praha Východ JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha, Středočeský kraj

OK
/* Not affection functionality */