Manuální pracovnice až 25.000 Kč – 2 směny!

Hledáme zaměstnance pro našeho významného klienta zabývajícího se, kontrolou kvality textilu a následnou kompletací balíčků.

Náplň práce:

• Kontrola kvality různého sortimentu - textilu, obuvi a modních doplňků
(čistota, odpovídající typ, barva oblečení atd.)
• Balení výrobků do původních obalů
• Kompletace a balení balíčků (zboží)
• Nenáročná práce u linky.

Požadujeme:

• Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
• Spolehlivost, dochvilnost
• Manuální zručnost, pešlivost
• Zkušenosti ve skladu na obdobné pozici výhodou!

Nabízíme:

• Mzda až 25.000 Kč (fix. mzda + bonusy až 4.000 Kč)
• Brigáda ve stabilní společnosti s možností prodloužení
• Zázemí pro zaměstnance , možnost mobilního telefonu na pracovišti i poslech
hudby
• Benefity (Stravenky 80 Kč/den, bonus za doporučení)
• Místo pracoviště kousek od Prahy – dobrá dostupnost
(Zličín cca 10 min. (Trasa B), Kladno cca 15 min.)
• 5 týdnů dovolené!
• Nástup možný IHNED

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha - Západ

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

5.9.2017