Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manipulant ve skladu léčiv (A2774)

Pro našeho významného klienta, německou firmu, působící v České republice více než 10 let, obchodující s volně prodejnými léčivy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manipulant ve skladu léčiv.

Náplň práce:

  • příprava obalových materiálů a zavážení ručním vozíkem,
  • kompletace zásilek dle balících předpisů,
  • příprava k expedici
  • příjem materiálu
  • kontrola zásilek
  • vybalování zboží,
  • po zaučení možnost práce na PC,
  • práce na 2 směny (ranní, odpolední)

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík – nutno doložit,
  • manuální zručnost,
  • fyzická zdatnost,
  • spolehlivost, zodpovědnost, nekonfliktní povaha,
  • ochota učit se novým věcem.
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • nástupní mzda 126 Kč/hod
  • zázemí významné a stabilní německé společnosti,
  • práci ve velmi čistém prostředí,
  • příplatky za víkend, svátek, přesčas,
  • dobrá dopravní dostupnost z Liberce a Jablonce,
  • zaměstnanecké výhody: stravenky, sleva na zboží, masáže, firemní akce, pitný režim zdarma, příděl vitamínových prostředků několikrát ročně zdarma.
Místo výkonu práce: Liberec - Vratislavice nad Nisou Nástup ihned nebo dle dohody. V případě zájmu se stavte u nás na pobočce v Liberci. Sídlíme nedaleko bývalé kavárny Pošta, za divadlem F.X. Šaldy v Mariánské ulici 5A/1382. Otevírací dny pondělí - čtvrtek 9:00-12:00 13:00-16:00 hodin, pátek 8:00-12:00 13:00-15:00.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.9.2019
OK
/* Not affection functionality */